www.r-factor.cz: málo známé informace o scientologické církvi (sektě) a jejích aktivitách jako jsou Dianetika, LITE, PERFORMIA, Business Success, BASIC...

Ilustrace

R-FACTOR
PRO
MOBILNÍ TELEFONY A PDA

R-factor mobilní

Zdravíme všechny příznivce mobilních zařízení. Na vaše žádosti jsme připravili "mobilní verzi" našich stránek. Najdete je jednoduše jako druhou položku v hlavním menu nebo přímo na adrese:

www.r-factor.cz/pda/

Abychom předešli nekompatibilitám mezi různými platformami, rozhodli jsme se nejít cestou zvláštního CSS stylu, ale prostým překopírováním textu jen s minimálními formátováním a bez obrázků (na ty budou vloženy odkazy). S tím by si měl poradit každý mobilní prohlížeč. A bude to i z hlediska stahování velice efektivní způsob.

Připravili jsme zatím několik testovacích stránek. Další budou postupně přibývat.

Jakékoli připomínky jsou vítány!!!

Pokud budete mít tipy, nápady či připomínky, nezapomeňte, prosím, uvést o jaký typ přístroje se jedná, jeho operační systém, typ prohlížeče a jeho verzi a nejlépe i rozlišení displaye (hlavně pokud by šlo o nějakou chybu v zobrazování.

Tisk ze stránek R-factoru

"Mobiliní stránky" můžete využít i při potřebě tisku, kdy se nebudou tisknout žádné obrázky ani menu a nebude ani žádné formátování.

 

© 2008-2014 www.R-FACTOR.cz / aktualizováno 22.09.2014

DOPORUČUJEME
Logo Rolling Stone

UVNITŘ SCIENTOLOGIE

REPORTÁŽ

časopisu Rolling Stone popisuje Scientologickou církev, její nápravné programy a ideologickou indoktrinaci.

@

Galaktický krutovláce Xenu.

ZA MOSTEM JE XENU

KNIHA

popisuje život v sektě. Jak se Margery dostala k scientologům a jak přišla téměř o všechno; o peníze, iluze a málem i o svou rodinu a život.

@

Ilustrace k filmu 1984 podle románu Goerga Orwella.

GEORGE ORWELL, 1984

FILM

natočený podle Orwellova románu 1984. Hubbard v jedné přednášce řekl, že takto by vypadal svět při tajném používání scientologie.